Hypotéka na bydlení – kalkulačka

Bydlet ve svém… Každý z nás si snadno spočítá, kolik ročně utratí za nájemné, zatímco tyto peníze může investovat do sebe a své rodiny. Vlastní bydlení je základ, a tak i hypotéka k němu musí být nastavena správně a s rozvahou. Vyzkoušejte si to sami. Zvolte si kritéria a prohlédněte dostupné možnosti.

Nová hypotéka

  Kolik potřebujete půjčit - zadejte prosím výši úvěru, který potřebujete ke koupi nemovitosti.
  250 000 Kč 18 000 000 Kč
  Kupní cena nemovitosti - zadejte cenu za kterou vaši nemovitost hodláte pořídit. Je dobré vědět, že kupní cena nemovitosti může byt od ceny odhadní odlišná.
  1 000 000 Kč 20 000 000 Kč
  Jak dlouho chcete hypotéku splácet? Je dobré si uvědomit, že čím déle budete vaši hypotéku splácet, tím více u banky přeplatíte.
  3 roky 40 let
  let
  Doba úrokové fixace udává čas, po který bude úvěrující banka držet dohodnutý úrok. Během této doby se tím pádem nezmění výše vaší splátky.
  1 rok 10 let

  Jaký typ nemovitosti chcete kupovat Abychom vám byli schopni vybrat produkt šitý na míru vaší potřebě, potřebujeme vědět, jaký typ nemovitosti hodláte koupit.

  Řekli o nás

  Při žádosti o hypoteční úvěr jsem se vždy chtěl spoléhat sám na sebe. Díky velmi vstřícnému a ochotnému jednání pracovníků Finančního supermarketu jsem ovšem velmi brzy změnil názor a výsledkem byla jednak obrovská úspora času, který bych jinak strávil návštěvami bank, ale především velmi výhodný výsledný produkt, ke kterému bych se vlastními silami nikdy nedostal…

  Mgr. Ondřej Diblík, lektor

  Další názory našich klientů  →

  Jsme na Facebooku