Hypotéka na bydlení – kalkulačka

Bydlet ve svém… Každý z nás si snadno spočítá, kolik ročně utratí za nájemné, zatímco tyto peníze může investovat do sebe a své rodiny. Vlastní bydlení je základ, a tak i hypotéka k němu musí být nastavena správně a s rozvahou. Vyzkoušejte si to sami. Zvolte si kritéria a prohlédněte dostupné možnosti.

Nová hypotéka

  Kolik potřebujete půjčit - zadejte prosím výši úvěru, který potřebujete ke koupi nemovitosti.
  250 000 Kč 18 000 000 Kč
  Kupní cena nemovitosti - zadejte cenu za kterou vaši nemovitost hodláte pořídit. Je dobré vědět, že kupní cena nemovitosti může byt od ceny odhadní odlišná.
  1 000 000 Kč 20 000 000 Kč
  Jak dlouho chcete hypotéku splácet? Je dobré si uvědomit, že čím déle budete vaši hypotéku splácet, tím více u banky přeplatíte.
  3 roky 40 let
  let
  Doba úrokové fixace udává čas, po který bude úvěrující banka držet dohodnutý úrok. Během této doby se tím pádem nezmění výše vaší splátky.
  1 rok 10 let

  Jaký typ nemovitosti chcete kupovat Abychom vám byli schopni vybrat produkt šitý na míru vaší potřebě, potřebujeme vědět, jaký typ nemovitosti hodláte koupit.

  Řekli o nás

  Nezapomenu, jak se nám garáž zbortila před očima. Děkuji za dobrou radu ošetřit i rizika, která se mi zdála nepravděpodobná. Koho by napadlo, že z potoka za domem bude rázem malá řeka. Budu Vám vděčný do konce života a doporučím.

   

  Ivo Veselý

  Další názory našich klientů  →

  Jsme na Facebooku